تاریخ : يکشنبه 10 تير 1397
کد 45

نشست نماینده مردم مراغه و عجب شیر با جمعی از پزشکان دانشکده

به گزارش روابط عمومی، در این نشست که با هدف بررسی چالش ها و کمبودهای موجود در حوزه بهداشت و درمان شهرستان مراغه برگزار شد، سرپرست دانشکده، معاونین ایشان و روسای بیمارستان ها هم حضور داشتند.
در ابتدای این نشست، دکتر اصغر تنومند، سرپرست دانشکده، ضمن خوشامدگویی، گزارشی از عملکرد دانشکده ارائه کرد و به بیان برخی از چالش ها پرداخت.

وی گفت: ما همواره سعی می کنیم در کنار دریافت گزارشات از واحدها، ضمن بازدیدهای میدانی به بررسی مشکلات موجود در هریک از واحدهای تابعه دانشکده بپردازیم و ضمن مطالعه کارشناسی آنها را مرتفع کنیم.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه، ادامه داد: البته برخی از چالش ها مختص دانشکده ما نیست ولی باز ما هم سعی می کنیم با رایزنی ها به آنها بپردازیم.
در بخش دیگری از این نشست، دکتر علی جلیلی، نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی، گفت: از اینکه فرصتی فراهم شد تا در کنار جمعی از پزشکان و نخبه گان شهر باشم خیلی خرسندم.

وی اذعان کرد: نشست با نخبه گان سلامت شهرستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که زمینه بررسی علمی مشکلات موجود را فراهم می آورد و حل آنها را تضمین می کند.

دکتر علی جلیلی ادامه داد:من مواردی را که در این نشست به عنوان چالش یا پیشنهاد مطرح شد به نحو مقتضی به سمع مسئول مربوطه خواهم رساند و تا حصول نتیجه پیگیر خواهم شد.

گفتنی ست در بخش دیگری از این نشست معاونین، روسای بیمارستان ها و پزشکان متخصص به بیان نظرات و دیدگاههای خود در مورد چالش های موجود حوزه سلامت شهرستان مراغه پرداختند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 تير 1397
  • توسط ???? ???? روابط عمومی ( پایگاه خبری وب دا)
  • واحد ارجاع دهنده دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه
نظرات شما
captcha refresh
 معرفی واحدها